معرفی کمپانی AHL

شرکت AHL در سال ۱۹۸۶ تاسیس و توانسته ۱۹۸۶تا به یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید مواد اولیه دندانپز اشکی با آرم تجاری اختصاصی شرکت درخواست کننده (OEM) در قاره اروپا تبدیل گردد. . این شرکت از متخصصان سرشناس در زمینه تولید بهره مند است و مواد اولیه ترمیمی و سمانهای گلاس آینومر و همچنین طیف گسترده ای از دیگر مواد اولیه
مواد ترمیمی موقت، مواد اولیه قالبگیری، ایمپرشن، کامپوزیت ها، اسید اچها، باندها : مواد پاک کننده و خمیرهای پروفیلاکسی و نیز بسیاری از لوازم و وسایل جانبی . را در خط تولید دارد.
شرکت AHL از امکانات و تجهیزات تحقیقاتی پیشرفته ای برخوردار بوده و توانسته ارتباط بسیار نزدیکی با کلینیک های دندانپزشکی، دانشگاه ها و سایر موسسات تحقیقاتی برقرار کند، کامپوزیت ترمیمی شرکت AHL به نام تجاری reliaFIL LC با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد این کمپانی دارای خاصیت آزادسازی فلوراید می باشد که باعث جلوگیری از پوسیدگی های ثانویه می شود. باتوجه به تقاضای روزافزون مشتریان در سراسر دنیا، این شرکت به تازگی محصولات خود را با نام تجاری AHL تعریف کرده و آنها را با ظاهری جدیدتر به بازار عرضه نموده است. همچنین پیشرفت های گوناگون بسیاری را در تکنولوژی جدید خود گنجانیده است تا بتواند کیفیت بی نظیر محصولات خود را در سطح جهانی افزایش دهد.
شرکت مروارید سپید مانا با هدف خدمتگذاری به جامعه دندانپزشکی و مردم عزیز ایران زمین، از سال ۸۹ تأسیس گردیده و با گرد آوری با کیفیت ترین و بنام ترین محصولات دنیا تحت نظر و با مشاوره متخصصین تراز اول کشورمان تمام سعی خود را در بالا بردن کیفیت درمان های دهان و دندان به کار گرفته است. هرگونه همکاری با متخصصین عزیز در جهت پیشرفت در صنعت دندانپزشکی مایه افتخار و مباهات شرکت مروارید سپید مانا بوده و از نظرات ارزشمند اساتید استقبال شایسته به عمل می آید.